Main Article image

Bez zwycięstwa w domu...

Porażka z Sokołem Ostróda

21 września 2024

Trzecią ligową porażkę ponieśli dzisiaj piłkarze Granicy. Przed własną publicznością nasi zawodnicy musieli uznać wyższość Sokoła Ostróda, który wygrał przy Bydgoskiej 2-0, spychając naszych piłkarzy na dziesiąte miejsce w ligowej tabeli.

Obie bramki dla zespołu gości padły po naszych błędach. Najpierw w 69. minucie, lewą stroną kontrę wyprowadziła KACPER NOWICKI, dograł piłkę przed bramkę, do której wpakował ją IGOR KOĆ. Następnie w 83. minucie niecelne podanie naszego zawodnika trafiło pod nogi TOMASZA ŚNIEŻAWSKIEGO. Ten podaniem na wolne pole "wypuścił" KACPRA NOWICKIEGO, który w sytuacji sam na sam nie dał szans naszemu bramkarzowi, posyłając piłkę do siatki.

Kto wie jak potoczyło by się spotkanie, gdyby w 75. minucie, przy wyniku 0-1, do siatki trafił JAKUB MOSAKOWSKI. Po jego strzale głową, piłka wylądowała na poprzeczce bramki gości.

Za tydzień w 8. kolejce, udamy się do Olsztynka, gdzie o godzinie 13.00 zmierzymy się z Olimpią, która dzisiaj w Pieckach postraszyła Mrągowię Mrągowo. Mrągowianie co prawda wygrali 4-3, jednakże do 78. minuty to zespół z Olsztynka prowadził 3-1.