Skip to main content
Granica przegrała z DKS 0:1

Bezradni z DKSem

Porażka Granicy z DKS Dobre Miasto

03 czerwca 2023

Dzisiejszego spotkania, kibice Granicy nie będą wspominali miło...W meczu 28. kolejki forBET IV LIGI, przegraliśmy przy ul. Bydgoskiej 20 z DKS Dobre Miasto 0:1.

Przez całe spotkanie, zawodnicy Granicy mieli problemy, by stworzyć sobie dogodną okazję do zdobycia bramki. Z pierwszej połowy, należałoby wymienić strzał z rzutu wolnego KAMILA ZAWALICHA. Bramkarz gości jednak, sparował futbolówkę, tak, że odbiła się ona od słupka i wróciła na plac gry.

Po przerwie, wydawało się, że DKS, mający w nogach środowy pojedynek w Pucharze z Tęczą Biskupiec, będzie słabł...Tak się nie stało. Co więcej goście w 64. minucie zdobyli, jak się później okazało bramkę na wagę zwycięstwa. Przy piłce w polu karnym znalazł się ALEKSANDER TOMASZ, i strzałem w długi róg bramki pokonał MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO. Granica szukała swoich okazji. Szkoda zwłaszcza tej z ostatnich minut, kiedy to po zagraniu długiej piłki od MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO i zgraniu jej w pole karne przez DAMIANA ORACZA, oddaliśmy strzał ponad bramką.

Okazję na kolejne punkty i rehabilitację będziemy mieli już w środę, kiedy zagramy z Polonią Iłowo. Początek meczu o godz. 19.00 na #B20.

POZOSTAŁE WYNIKI 28. kolejki forBET IV LIGI:

Polonia Lidzbark Warmiński - Mrągowia Mrągowo 2-2

Tęcza Biskupiec - Huragan Morąg 5-1

Znicz Biała Piska - Jeziorak Iława 1-3

Olimpia Olsztynek - Olimpia II Elbląg 3-0

GKS Wikielec - Pisa Barczewo 12-0

Polonia Iłowo - Mamry Giżycko 2-5

Rominta Gołdap - Motor Lubawa 1-2


Inne aktualności