Main Article image

Czterdzieści pięć minut do zapomnienia...

Porażka w ostatnim meczu sezonu...

15 czerwca 2024

Sezon 2023/2024 kończymy niestety porażką, pomimo dwubramkowego prowadzenia do przerwy. Przegrywamy dzisiaj w Ełku z Mazurem 2:3, i ostatecznie zajmujemy ósme miejsce w lidze.

Gospodarze mecz rozpoczęli od zdecydowanych ataków na bramkę MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO, jednakże to my objęliśmy pierwsi prowadzenie, kiedy to w 15. minucie do siatki trafił DAMIAN ORACZ. Nasza mądra gra w pierwszej połowie przyniosła efekt w 22. minucie kiedy to podwyższyliśmy wynik meczu, a instynktem strzeleckim w polu karnym wykazał się wówczas DANIEL WÓJCIK, z bliska kierując piłkę do siatki. Chwilę później do siatki trafił Hubert Leszczenko , sędzia dopatrzył się jednak spalonego. W 30 minucie doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. W walce o górną piłkę popchnięty został HUBERT LESZCZENKO, który na nieszczęście wpadł prosto w wyskakującego do górnej piłki MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO. Nasz bramkarz trafił Hubera kolanem w głowę. Obrońca kętrzynian padł bezwładnie, dodatkowo uderzając głową o płytę boiska. Po chwili, powoli zaczął odzyskiwać świadomość. W miejsce Huberta na boisku pojawił się MARCIN KSIĄŻEK, a poszkodowany trafił do szpitala, gdzie oczekuje na wynik tomografu.
W drugiej połowie w nasze poczynania wkradł się chaos. Najpierw Mazur wykorzystał jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką, a po chwili doprowadził do wyrównania wykorzystując sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Na kilka minut przed końcem gospodarze zadali ostateczny cios, po pięknym dośrodkowaniu zawodnik gospodarzy nie dał szans naszemu bramkarzowi precyzyjnym strzałem ‘główką umieścił piłkę w bramce.
My mieliśmy jeszcze dwie dobry okazje na bramki. Najpierw po strzale PATRYKA KULESZO, piłkę z bramki wybił obrońca gospodarzy, chwilę później z kilku metrów MARCIN SPIRYDON oddał strzał prosto w bramkarza...