Main Article image

Ełk po raz kolejny niegościnny...

Porażka na start nowego sezonu

10 sierpnia 2024

Porażką 1:3 piłkarze Granicy Kętrzyn przywitali się z nowym sezonem forBET IV LIGI. Niegościnnym terenem po raz kolejny okazał się Ełk i zespół Mazura.

Gospodarze wykorzystali swoje okazje i wypunktowali nasz zespół. Wynik otworzył w 35 minucie kapitan gospodarzy - HUBERT MOLSKI, pewnie kierując piłkę do siatki strzałem głową. Pięć minut później było już 2:0 dla gospodarzy, a piłkę płaskim strzałem w długi róg do bramki skierował JAKUB DOBRZYŃSKI.

Po przerwie nasi piłkarze zaatakowali bramkę ełczan, dobrze dysponowana obrona gospodarzy rozbijała jednak ataki kętrzynian, a w naszym zespole ewidentnie zabrakło dzisiaj wykończenia. Na niespełna dziesięć minut przed końcem meczu, Mazur strzelił trzecią bramkę, a zdobył ją grający Trener gospodarzy - PATRYK GONDEK, który ładnym, technicznym uderzeniem w górny róg bramki nie dał szans MATEUSZOWI PAPLIŃSKIEMU. Tuż przed zakończeniem spotkania piłkę do bramki ełczan skierował strzałem głową ADRIAN WŁODARCZYK. Chwilę później sędzia zakończył to spotkanie.

Punktów poszukamy za tydzień. Na stadionie przy #B20 zmierzymy się z beniaminkiem Startem Nidzica.