Main Article image

Gramy dalej

Awans Granicy w Wojewódzkim Pucharze Polski

21 sierpnia 2024

Biało-niebiesko-zieloni, zgodnie z planem awansowali dzisiaj do kolejnej rundy BANK SPÓŁDZIELCZY w SZCZYTNIE Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz w Mikołajkach zakończyliśmy zwycięstwem 3:1

Dzisiejszy mecz obył się na szczęście bez urazów, chociaż "stykowych" sytuacji nie brakowało. Gospodarze zagrali bardzo ambitnie, z wielkim apetytem na sprawienie niespodzianki. Nasz zespół kontrolował grę, stwarzał sytuacje podbramkowe. Pierwsza bramka opadła dopiero w 37. minucie. Wówczas odbitą przez bramkarza piłkę z kilku metrów do bramki wpakował PATRYK GALINIEWSKI. Po przerwie obraz gry się nie zmienił, chociaż więcej sytuacji zaczęli stwarzać piłkarze Kłobuka. Na kwadrans przed końcem meczu, piłkę do bramki, po dograniu z lewego skrzydła skierował KACPER SEROWIK i niespodziewanie był remis. Utrzymał się on tylko kilka minut. W 79. minucie znakomicie w polu karnym odnalazł się DANIEL WÓJCIK, i strzałem głową skierował piłkę do siatki. Wynik meczu ustalił już w doliczonym czasie gry PATRYK GALINIEWSKI.

Puchar już za nami, teraz koncentracja na następnym przeciwniku - Mrągowii Mrągowo. Z Mrągowianami zmierzymy się już w sobotę.