Skip to main content
W Biskupcu, zagraliśmy dobre zawody

Odrabiamy zaległości

Jutro zagramy z Tęczą Biskupiec

02 maja 2023

Jutro rozegrane zostanie zaległe spotkanie 16. kolejki forBET IV LIGI, w którym to o godz. 17.00, na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20, zmierzymy się z dziesiątą obecnie drużyną Tęczy Biskupiec.

Zarówno nasz zespół, jak i zespół gości, do jutrzejszego spotkania podejdą z chęcią zmazania złego wizerunku z ostatniej kolejki. Piłkarze Granicy rundę wiosenną rozpoczęli bardzo słabo, gdyż na siedem spotkań, wygrali zaledwie dwa. Co gorsze, w ostatniej kolejce, biało-niebiesko-zieloni przegrali z ostatnią w tabeli Pisą Barczewo 0:2. Drużyna z Biskupca natomiast została rozgromiona w Giżycku, gdzie przegrała z Mamrami aż 0:5.

W kadrze meczowej nie ujrzymy jutro kontuzjowanego PATRYKA POLICHY, za kartki pauzuje DAMIAN ORACZ, a z trybun drugi mecz będzie musiał obejrzeć Trener ADAM FEDORUK (kara ze spotkania z Olimpią Olsztynek).

W Biskupcu wygraną Granicy, oglądała spora grupa kibiców z Kętrzyna

Pewnym więc jest, że nie będzie kalkulacji, a oba zespoły za wszelką cenę będą chciały wygrać ten mecz. Nie mamy nic przeciwko, gdyby udało się powtórzyć wynik z rundy jesiennej, kiedy to w 1. kolejce obecnego sezonu, po bardzo dobrym meczu wygraliśmy w Biskupcu 2:0 po bramkach KAMILA ZAWALICHA oraz TOMASZA BOBROWSKIEGO.

Prosimy o powtórkę wyniku z jesieni także jutro. Liczymy również na wsparcie trybun.


Inne aktualności