Skip to main content
W meczu rundy jesiennej, Pisa Barczewo pokazała się w Kętrzynie z dobrej strony

Kolejny cel wyjazdowy: Barczewo

o następne ligowe punkty zagramy z ostatnią w tabeli Pisą

28 kwietnia 2023

16. w tabeli forBET IV LIGI, Pisa Barczewo będzie następnym przeciwnikiem biało-niebiesko-zielonych. Gospodarze jutrzejszego spotkania po 22. kolejkach zamykają ligową tabelę. Drużyna z Barczewa, w rundzie wiosennej prezentuje się znacznie lepiej niż na jesieni. W 6 rozegranych wiosną meczach, Barczewianie zdobyli 7 punktów, czyli o 2 punkty więcej niż przez całą rundę jesienną, a o tym jak niewygodnym przeciwnikiem może być Pisa, przekonał się chociażby Jeziorak Iława, który w Barczewie przegrał 2:3.

Podczas jesiennego meczu w Kętrzynie, Pisa przegrała na stadionie przy ulicy Bydgoskiej 1:2. Drużyna z Barczewa prowadzona wówczas przez byłego zawodnika Granicy - Andrzeja Kowalczyka, kętrzyńskiej publiczności pokazała się z bardzo dobrej strony, stawiając opór naszej drużynie.

Nam z pewnością w pamięci utkwiło spotkanie ostatniej kolejki forBET IV LIGI minionego sezonu kiedy to pokonaliśmy w Barczewie Pisę aż 8:1.

W ostatniej kolejce minionego sezonu, podczas meczu naszej drużyny w Barczewie, padło aż 9 bramek. 8 z nich zdobyli piłkarze "Granicy".

Wierzymy, że jutrzejszy mecz, po tym jak tydzień temu pokonaliśmy zespół Olimpii Olsztynek, będzie początkiem serii zwycięstw. A szansę na jej podbudowanie będziemy mieli w tydzień majowy, kiedy to najpierw w środę, a następnie w piątek rozegramy kolejne mecze ligowe, najpierw z Tęczą Biskupiec, a następnie z Motorem Lubawa. Już teraz zapraszamy na trybuny stadionu przy ulicy Bydgoskiej 20.

Póki co jednak, czekamy na dobre wieści z Barczewa.


Inne aktualności