Main Article image

Kończymy pucharową przygodę

Odpadamy z Wojewódzkiego Pucharu Polski

18 września 2024

Porażką 0:2 ze Startem Nidzica, zakończyło się dzisiejsze spotkanie 1/16 Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Tym samym kończymy przygodę w obecnych rozgrywkach pucharowych i koncentrujemy się wyłącznie na spotkaniach ligowych.

W pierwszej połowie więcej okazji bramkowych mieli goście z Nidzicy. Po raz kolejny w naszej bramce znakomicie spisywał się JAKUB KANCLERZ, Po przerwie natomiast obraz gry nieco się zmienił i grający dzisiaj bez kilku zawodników kętrzynianie stworzyli sobie kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Szwankowało ostatnie podanie oraz wykończenie akcji. Niewiele było również strzałów na bramkę.

Kiedy wszyscy przygotowani byli już na dodatkowe 30 minut gry, piłkarze Startu przeprowadzili dwa kontrataki, i w obu sytuacjach sam na sam z naszym bramkarzem nie pomylili się. Najpierw do siatki w 85. minucie trafił SEBASTIAN HALICKI, a trzy minuty później wynik meczu ustalił SZYMON MASIAK. Teraz szybka regeneracja i koncentrujemy się na sobotnim meczu ligowym z Sokołem Ostróda (godzina 16.00).

Nie zawiedli dzisiaj nasi kibice, którzy aktywnie włączyli się w pomoc powodzianom. Dzięki zbiórce oraz zakupionym biletom udało się zebrać kwotę 2200 zł, która w całości zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych w powodzi. Jesteście wielcy!!!