Skip to main content
Main Article image

Na koniec zagramy w Ełku

Przed meczem z Mazurem

14 czerwca 2024

W ostatniej kolejce forBET IV LIGI, piłkarze Granicy Kętrzyn zagrają na wyjeździe w Ełku z Mazurem. Jutrzejszy mecz (tak jak i pozostałe spotkania 30. kolejki forBET IV LIGI) rozpocznie się o godzinie 17.00.

Nasz zespół obecnie zajmuje 7. miejsce w ligowej tabeli. Po bardzo dobrej rundzie jesiennej oraz nieudanej rundzie wiosennej, jesteśmy pewni utrzymania w lidze, i poniżej 8 miejsca nie spadniemy. Mamy więc ten komfort, że do jutrzejszego meczu nie musimy podchodzić z przysłowiowym "nożem na gardle".

Takiego komfortu nie mają natomiast piłkarze z Ełku. Mazur bowiem nie jest jeszcze pewny utrzymania w lidze, i jutrzejsze spotkanie musi za wszelką cenę wygrać. Dodatkowym atutem gospodarzy będą wspierające ich trybuny, a frekwencja na jutrzejszym meczu podobno ma być wysoka... (źródło: facebook Mazura Ełk). Obecnie Mazur z dorobkiem 27 punktów zajmuje 13. miejsce w ligowej tabeli.

W Kętrzynie, w spotkaniu 15. kolejki emocji nie brakowało. Wówczas padł remis 1:1, a jeden punkt uratowaliśmy grając w osłabieniu (8 - osobowym składzie), w doliczonym czasie gry, autorstwa BOHDANA TELYCHKO. Mecze pomiędzy naszymi drużynami należą do tych prestiżowych, w których wiele się dzieje. Nie inaczej będzie jutro. Trzymamy kciuki za naszych zawodników w tym ostatnim meczu sezonu.


Inne aktualności