Skip to main content
Po wyrównanym pojedynku, jesienią lepsza była Granica. Jedną z bramek zdobył wówczas Marcin Swacha-Sock.

Niewygodny przeciwnik...

Czyli przed meczem z DKS Dobre Miasto

02 czerwca 2023

Sezon forBET IV LIGI zmierza ku końcowi. Jutro nasz zespół zmierzy się z DKS Dobre Miasto, z zespołem z którym nie gra się łatwo, który zawsze walczy do końca o każdy metr boiska. Przekonaliśmy się o tym w zeszłym sezonie, kiedy to zespół z Dobrego Miasta, wygrał przy Bydgoskiej 20 aż 4:1. W rundzie wiosennej natomiast padł remis 1:1.

W obecnym sezonie, jesienią w Jezioranach (ze względu na modernizację obiektu w Dobrym Mieście, to właśnie Jeziorany stały się miejscem rozgrywania spotkań domowych DKS-u), pokonaliśmy DKS po bardzo wyrównanym meczu 2:1. Na listę strzelców wpisali się wówczas: MARCIN SWACHA-SOCK, oraz TOMASZ BOBROWSKI. Dla DKS-u bramkę piękny strzałem z dystansu zdobył JAKUB CHOJNOWSKI. Jaki wynik padnie jutro?

W jutrzejszym spotkaniu na pewno nie ujrzymy na murawie PIOTRA BŁĘDOWSKIEGO, którego z występu wyeliminowały sprawy służbowe. Ze składu (na dłuższy czas) wypadł również MYKHAILO KOLESNYK, który na jednym z treningów, doznał poważnej kontuzji (złamanie obojczyka z przemieszczeniem). W tej rundzie, jak widać urazy nas nie opuszczają, co ma z pewnością wpływ na słabsze wyniki zespołu. Granica walczy jednak do końca, i jutro nie będzie inaczej. Pomimo, iż czeka nas trudny mecz, liczymy że uda się odnieść kolejne zwycięstwo na #B20.


Inne aktualności