Main Article image

O punkty powalczymy w Lubawie

W sobotę rozegrana zostanie 17. kolejka forBET IV LIGI

14 marca 2024

Zespół Motoru, który obecnie zajmuje jedenaste miejsce w ligowej tabeli, za wszelką cenę będzie chciał się zrehabilitować z porażkę sprzed tygodnia. Wówczas podopieczni Trenera KRZYSZTOFA MALINOWSKIEGO przegrali w Rybnie w meczu 16 kolejki forBET IV LIGI, w "derbowym" starciu z Constractem 0:2, obie bramki tracąc w końcówce meczu. Lubawian, w przerwie zimowej wzmocniło trzech zawodników. JHON MARLON PENA CARABALI, LEONARDO LATORRE LAMBRECHT oraz JUAN CAMILO LOPEZ GARCIA.

Nasz zespół natomiast ma już dwa ligowe spotkania za sobą, w których to wywalczył 4 punkty. W Lubawie powalczymy o podtrzymanie dobrej passy. Wiemy, że o punkty łatwo nie będzie. Jesienią w Kętrzynie padł remis 1:1 (uratowany w ostatnich minutach, bramką BARTŁOMIEJA CZERNIAKOWSKIEGO z rzutu karnego). Do dyspozycji Trener ADAM FEDORUK będzie miał wszystkich zawodników którzy przed tygodniem zaprezentowali się Kętrzyńskiej publiczności. Liczymy na dobre wieści płynące z Lubawy, i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy.