Dzisiejszy sparing toczony był w dobrym tempie.

Trzeci sparing na plus

Pierwsza wygrana w okresie przygotowawczym

22 lipca 2023

Po porażce z Tęczą Biskupiec, oraz remisie z Wigrami Suwałki, nasz zespół odniósł pierwsze zwycięstwo w okresie przygotowawczym. Pokonaliśmy beniaminka a-klasy Perkun Orżyny 8:2.

Mecz rozpoczęliśmy w nieco rezerwowym składzie. Trener ADAM FEDORUK, dał pograć zawodnikom, którzy zazwyczaj grywają mniej. I trzeba przyznać, że pokazali oni charakter, gdyż na przerwę schodziliśmy z czterobramkowym prowadzeniem. Stworzyliśmy sobie wiele okazji podbramkowych, a na uwagę zasługują piękne trafienia ADRIANA CZERNIAKOWSKIEGO oraz PIOTRA BŁĘDOWSKIEGO.

Po przerwie, trener rotował składem, a nasi zawodnicy zdobyli kolejne cztery trafienia, chociaż powinno być ich więcej. Należy też przyznać, że bramkarz drużyny z Orżyn stanął na wysokości zadania. kilka razy ratując swój zespół przed stratą bramki. Nadmienić należy także, że pomimo wysokiego wyniku, goście zaprezentowali się naprawdę pozytywnie, zdobywając dwie bramki (szczególnie pierwsza zdobyta została po pięknej akcji i strzale z dystansu), stwarzając sobie kilka bardzo dogodnych okazji bramkowych.

Perkunowi życzymy powodzenia w lidze. I z niecierpliwością czekamy już na mecz pucharowy z Mamrami Giżycko. który już za tydzień.