Main Article image

Constract lepszy przy Bydgoskiej

Po słabym meczu w naszym wykonaniu, goście wywożą trzy punkty...

01 czerwca 2024

Tydzień temu po dobrym spotkaniu wywieźliśmy z Olsztynka trzy punkty. Dzisiaj mieliśmy nadzieję, liczyliśmy na kolejne zwycięstwo biało-niebiesko-zielonych. tak się jednak nie stało i przegraliśmy z Constractem Lubawa 0:2.

W pierwszej połowie nasz zespół miał przewagę, starał się kreować groźne sytuacje bramkowe. I rzeczywiście dwie-trzy takie sytuacje nasi zawodnicy wykreowali. Nie potrafiliśmy jednak zachować zimnej krwi, i strzały albo były blokowane, albo nie trafiały w bramkę gości. Goście tak naprawdę w pierwszej połowie nie zagrozili nam ani razu.

Po przerwie jednak nasza gra bardzo się popsuła, i goście zdobyli dwie bramki. Co więcej, oba gole padły w bardzo podobny sposób. Rywal wykorzystał nasze niezdecydowanie i błędy w obronie. Najpierw ładnym plasowanym, technicznym strzałem do siatki trafił PIOTR RYKACZEWSKI. W 70. minucie w podobnej sytuacji trafił MACIEJ GÓRSKI i ustalił wynik meczu. Granica próbowała zaatakować jednak bezskutecznie.

Za tydzień ostatni mecz ligowy na naszym stadionie. O 17.00 zagramy z Tęczą Biskupiec.