W pierwszym sparingu lepsza okazała się Tęcza Biskupiec

Porażka w pierwszym sparingu

Tęcza lepsza od Granicy

15 lipca 2023

Po pierwszym tygodniu przygotowań do sezonu, przyszedł czas na pierwszy mecz sparingowy. W dniu dzisiejszym zmierzyliśmy się z naszym ligowym przeciwnikiem - Tęczą Biskupiec. I to goście wygrali to dzisiejsze spotkanie 2:1.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie spotkania, a zdobył ją PATRYCJUSZ MALANOWSKI, wykorzystując nieporozumienie w formacji defensywnej naszego zespołu. Już cztery minuty później mieliśmy remis. Bramkę dla naszego zespołu zdobył PATRYK POLICHA, wykańczając dobrą akcję naszego zespołu. W 19. minucie pięknym technicznym strzałem naszego bramkarza ponownie pokonał PATRYCJUSZ MALANOWSKI, jak się później okazało dając zwycięstwo drużynie z Biskupca.

Należy tutaj nadmienić, iż mecz rozgrywany był w bardzo wysokiej temperaturze, a dodatkowo został zakończony przed czasem, po tym jak w starciu z zawodnikiem gości DANIEL WÓJCIK doznał bardzo groźnie wyglądającej kontuzji kolana. Nasz młody zawodnik udał się karetką do szpitala. Czekamy z niecierpliwością na ostateczną diagnozę w sprawie Daniela. Pierwsze informacje są optymistyczne.

Naszemu zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Daniel jesteśmy z Tobą, czekamy na Ciebie. Wrócisz silniejszy!!!

Z tego też miejsca dziękujemy zawodnikom i sztabowi Tęczy Biskupiec za zrozumienie i sportowe zachowanie w duchu fair, i podjęciu decyzji o przerwaniu zawodów w czasie oczekiwania na przyjazd karetki.