Skip to main content
Bardzo dobre spotkanie obejrzeli kibice na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20

Pożegnanie na szóstkę

Wysokie zwycięstwo Granicy z Polonią Iłowo

08 czerwca 2023

Piękne to było pożegnanie obecnego sezonu przy ulicy Bydgoskiej 20 w Kętrzynie. Przy wspaniałym dopingu kibiców z Orżyn, oraz naszej Kętrzyńskiej publiczności (zwłaszcza tej najmłodszej), Granica w swoim ostatnim domowym spotkaniu, wysoko pokonała Polonię Iłowo 6:0.

Mecz został już rozstrzygnięty po 17 minutach, kiedy to Kętrzynianie prowadzili już 3:0. Pierwsza bramka padła w 5. minucie meczu. Piłkę wywalczył TOMASZ BOBROWSKI, wbiegł w pole karne i wyłożył ją MARCINOWI SWACHA-SOCK, który skierował ją do pustej bramki. W 12. minucie było już 2:0, dośrodkowanie MARCINA SWACHY-SOCK, na bramkę strzałem z woleja zamienił KAMIL ZAWALICH. Pięć minut później trzecią bramkę dorzucił DAMIAN ORACZ, kończąc piękną, solową akcję płaskim strzałem w długi róg bramki. Przed przerwą bramki dorzucili jeszcze MARCIN SPIRYDON, pięknie myląc bramkarza gości w sytuacji sam na sam oraz TOMASZ BOBROWSKI, któremu piłkę do pustej bramki wyłożył DAMIAN ORACZ.

Po przerwie, dalej stwarzaliśmy sobie sytuacje do zdobycia bramki, i raz udało się pokonać bramkarza Polonii. Uczynił to pięknym strzałem DANIEL WÓJCIK, dla którego było to premierowe trafienie w meczu o punkty. Piłka po strzale "DANIA" odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki. Nadmienić należy, że gości przez pół godziny grali w osłabieniu. Za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić KACPER CIESIELSKI.

Za tydzień ostatni mecz w sezonie. Pojedziemy na trudny teren do Lidzbarka Warmińskiego.

Granica: PAPLIŃSKI, ORACZ, B. CZERNIAKOWSKI, ZAPAŁOWSKI, BARAN (60' ŻELEPIEŃ), TURCZYN (77' P. CZERNIAKOWSKI), M. SWACHA-SOCK, ZAWALICH (71' PRZYTUŁA), WÓJCIK (60' SOKOŁOWICZ), BOBROWSKI, SPIRYDON (77' A. CZERNIAKOWSKI),


Inne aktualności