Skip to main content
W zeszłym sezonie padł wynik 3-0 dla naszej drużyny

Wicelider z Elbląga przyjedzie do Kętrzyna

Przed meczem z rezerwami Olimpii Elbląg

25 sierpnia 2023

W meczu 4. kolejki forBET IV LIGI, zmierzymy się na stadionie przy ulicy Bydgoskiej 20 z rezerwami Olimpii Elbląg. Goście podobnie jak nasz zespół nie przegrali jeszcze meczu w obecnym sezonie, z tą różnicą, że my jeden wygraliśmy i dwa zremisowaliśmy a drużyna z Elbląga wszystkie trzy mecze wygrała.

Na rozpoczęcie rozgrywek młodzi piłkarze Olimpii pokonali Polonię Lidzbark Warmiński 2:1, następnie na wyjeździe skromnie 1:0 pokonała swoją imienniczkę z Olsztynka. Tydzień temu zaś, zanotowała zwycięstwo z beniaminkiem - Constractem Lubawa 3:1. Hattrickiem w tym spotkaniu popisał się OLEKSANDR YATSENKO, na którego nasi obrońcy będą musieli zwrócić szczególną uwagę.

Meczem w Jezioranach nasza drużyna pokazała, że tanio "skóry nie sprzeda" i będzie groźna dla każdego. Mając atut własnego boiska, i wsparcie kibiców, liczymy jutro na drugie zwycięstwo w obecnym sezonie. Łatwo o to z pewnością nie będzie.


Inne aktualności