Skip to main content
Mimo niezłego spotkania, z Iławy wracamy bez punktów

W Iławie bez punktów

Przegrywamy z Jeziorakiem 1:2

13 maja 2023

Po meczu walki w Iławie lepsi okazali się gospodarze. Jeziorak pokonał Granicę 2:1. Od początku meczu mnóstwo było sytuacji stykowych, sporo fauli, a gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. nasz zespół miał doskonałą okazję na prowadzenie w 24. minucie. Znakomicie z piłką odwrócił się TOMASZ BOBROWSKI. Oddał jednak zbyt lekki strzał, z którym bramkarz gospodarzy nie miał problemów. Pięć minut później groźnie uderzał Jeziorak, piłka przeleciała jednak obok bramki MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO. Gospodarze starali się wciągać nas na swoją połowę. Nasz zespół miał problem, by na dłuższy czas utrzymać się przy piłce. W 35. minucie Iławianie wyprowadzili atak, który celnym strzałem głową na bramkę zamienił MICHAŁ BARTKOWSKI i było 1:0. Tuż przed przerwą, gospodarze wyprowadzili jeszcze jeden groźny atak, lecz w sytuacji sam na sam doskonałą interwencją popisał się MATEUSZ PAPLIŃSKI.

Mecz mógł podobać się kibicom

Po przerwie nasz zespół śmielej zaatakował zespół Jezioraka. Doskonałe podanie otrzymał KAMIL ZAWALICH, w ostatnim jednak fragmencie akcji, piłka odbiła się od murawy, odskakując naszemu zawodnikowi i dopadł do niej bramkarz Iławian. To, co nie udało się Kamilowi w tej akcji, udało się dziesięć minut później, kiedy to wykończył akcję DAMIANA ORACZA i uderzył nie do obrony pod poprzeczkę bramki gospodarzy.

Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy. W 72. minucie w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się MACIEJ BANASZEK i strzałem w krótki róg bramki dał gospodarzom zwycięstwo.

Granica: PAPLIŃSKI, B. CZERNIAKOWSKI, ORACZ, ZAPAŁOWSKI, ZAWALICH, WÓJCIK (85' PRZYTUŁA), TURCZYN, M. SWACHA-SOCK, BŁĘDOWSKI (77' BARAN), BOBROWSKI, SPIRYDON

Inne wyniki 25. kolejki forBET IV LIGI:

Mrągowia Mrągowo - Polonia Iłowo 4-3

Huragan Morąg - DKS Dobre Miasto 2-5

Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński 0-3

Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec 0-1

Olimpia Olsztynek - Znicz Biała Piska 0-1

Mamry Giżycko - Rominta Gołdap 1-3

Olimpia II Elbląg - GKS Wikielec 1-4


Inne aktualności