Main Article image

Remis na pożegnanie z Bydgoską

Podział punktów z Tęczą...

08 czerwca 2024

Piłkarze Granicy podzielili się dzisiaj punktami z Tęczą Biskupiec, remisując 1:1. Było to zarazem ostatnie spotkanie obecnego sezonu, rozgrywane na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20. Pomimo zdobytego punktu, pozostał niedosyt, gdyż ten mecz zwyczajnie powinniśmy wygrać...

Od pierwszych minut spotkania nasz zespół ruszył do ataków, uzyskując przewagę, częściej będąc przy piłce, a wraz z upływem czasu stwarzając sobie dobre okazje bramkowe. W 18. minucie spotkania dograną w pole karne przez DAMIANA ORACZA piłkę, do bramki skierował SEWERYN STRZELEC i nasz zespół objął prowadzenie. Niestety dwie minuty później musiał on opuścić boisko z powodu urazu. Jeszcze przed przerwą doskonałą okazję na podwyższenie wyniku miał MARCIN SWACHA-SOCK. W dogodnej sytuacji oddał jednak zbyt lekki strzał. Po przerwie blisko bramki był PIOTR BŁĘDOWSKI, po strzale którego piłka odbiła się od poprzeczki, chwilę później w zamieszaniu bramkowym, piłkę zmierzająca do bramki z linii wybił obrońca gości.

w 56. minucie goście wyrównali, a do siatki, z najbliższej odległości trafił kapitalnie dysponowany w dzisiejszym dniu, Japończyk KODAI WASHINO. W ostatnim kwadransie, przewaga naszego zespołu była jeszcze bardziej zauważalna, ataki bokami napędzali BOHDAN TELYCHKO, oraz PATRYK POLICHA, w polu karnym Tęczy, często się "kotłowało", nic jednak nie chciało wpaść do bramki i ostatecznie mecz zakończył się remisem.

Za tydzień ostatnia kolejka sezonu 2023/2024. Nasi piłkarze udadzą się do Ełku na mecz z Mazurem, który wciąż nie może być pewien ligowego bytu...