Main Article image

Remis z Concordią

Trzeci mecz bez porażki biało-niebiesko-zielonych

07 września 2024

Piłkarze Granicy zremisowali dzisiaj ze spadkowiczem z trzeciej ligi - Concordią Elbląg. Pomimo, że to nasz zespół pierwszy wyszedł na prowadzenie, ostatecznie nie udało się wygrać i drugi mecz z rzędu kończymy remisem 1:1. Jest to już trzeci mecz kętrzynian bez porażki.

Grający bez kontuzjowanych: MATEUSZA PAPLIŃSKIEGO i DAMIANA ORACZA oraz bez PIOTRA BŁĘDOWSKIEGO piłkarze Granicy prowadzenie objęli w 27. minucie meczu. Z lewej trony strzał oddał ŁUKASZ SWACHA-SOCK, do odbitej przez bramkarze piłki doszedł SEWERYN STRZELEC i skierował ją do siatki.

Goście wyrównali dziesięć minut później. Do dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki doskoczył BRITO DOS SANTOS i strzałem głową skierował ją do bramki strzeżonej przez JAKUBA KANCLERZA.

W drugiej połowie bardzo dobrą okazję na zdobycie bramki miał BOHDAN TELYCHKO, uderzył jednak obok bramki. Groźnie strzelał również z dystansu ADAM WARNO. Goście również kilka razy zagrozili naszej bramce. Ostatecznie oba zespoły podzieliły się punktami. Drugiego w obecnym sezonie zwycięstwa poszukamy za tydzień w Giżycku. Mecz z Mamrami rozpocznie się o godzinie 12.00. Już teraz wszystkich zapraszamy.