Skip to main content
Pierwszy od wielu lat mecz przy Bydgoskiej 20, z Wigrami Suwałki kończymy remisem 2:2.

Remis z Wigrami

Drugi sparing już za nami

20 lipca 2023

Drugi przedsezonowy sparing biało-niebiesko-zieloni, mają już za sobą. Dzisiejsze starcie sparingowe z Wigrami Suwałki, kończymy remisem 2:2. W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dwie doskonałe sytuacje bramkowe, których nie wykorzystaliśmy. Goście z Suwałk, natomiast pewnie wykorzystali jedenastkę podyktowaną za faul w polu karnym i objęli prowadzenie. W 27. minucie spotkania do wyrównania doprowadził pięknym strzałem z dystansu, w górny róg bramki PIOTR BŁĘDOWSKI. Jeszcze przed przerwą Wigry zdobyły drugą bramkę. Ponownie z rzutu karnego i ponownie podyktowanego za faul w polu karnym. Drugą swoją bramkę w tym meczu strzelił dla Wigier MARCIN FIEDOROWICZ.

Po przerwie, nasza drużyna mocniej zaatakowała zespół z Suwałk, tworząc sobie naprawdę kilka dobrych okazji do zdobycia bramki. Udało się to w 70. minucie, kiedy to doskonałe podanie na wolne pole, na bramkę w sytuacji sam na sam zamienił MARCIN SWACHA-SOCK. W końcówce groźnie zaatakowali jeszcze goście, wynik ostatecznie się jednak nie zmienił, i po wyrównanym meczu remisujemy dzisiejsze spotkanie.

Następny mecz sparingowy już w sobotę. 22. lipca na boisku bocznym stadionu przy ul. Bydgoskiej 20 o godz. 11:00, zmierzymy się Perkunem Orżyny.