Main Article image

W sobotę gramy z DKS Dobre Miasto

W poszukiwaniu kolejnych ligowych punktów

21 marca 2024

W 18. kolejce forBET IV LIGI, nasi piłkarze zmierzą się z DKS Dobre Miasto, Mecz rozegrany zostanie w sobotę, 23 marca o godzinie 13.00 na stadionie przy ulicy Bydgoskiej 20. Już teraz serdecznie zapraszamy na ten mecz.

Drużyna z Dobrego Miasta, po 17 kolejkach zajmuje 8. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 28 punktów. Podopieczni Trenera MACIEJA SZOSTKA wygrali dotychczas 8 meczów, 4 zremisowali a 5 przegrali. Zdobyli 31 bramek, stracili 26. Rundę wiosenną piłkarze DKS rozpoczęli od wyjazdowego meczu w Olsztynku, w którym to wywalczyli remis 1:1. Tydzień temu pokonali natomiast Constract Lubawa 1:0, zdobywając zwycięską bramkę w 70. minucie meczu autorstwa JAKUBA BRDAKA.

Jesienią zremisowaliśmy z DKS na wyjeździe w Jezioranach 2:2. W meczu rozgrywanym w bardzo upalnej temperaturze, to nasz zespół wyszedł na prowadzanie po bramce DAMIANA ORACZA. Po przerwie gospodarze odpowiedzieli dwoma trafieniami autorstwa KAISEI HIOKIEGO oraz HUBERTA RADZKIEGO. Remis w doliczonym czasie gry uratował SEWERYN STRZELEC.

Od momentu powrotu zespołu z Dobrego Miasta do IV ligi, nasze zespoły mierzyły się ze sobą już pięciokrotnie. Z tych pięciu starć wygraliśmy tylko jedno, dwa razy padały remisy, dwukrotnie natomiast schodziliśmy z boiska pokonani. Co więcej dwa przegrane mecze miały miejsce w Kętrzynie na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20.

SEZON 2021/2022 Kętrzyn: Granica - DKS 1:4, Dobre Miasto: DKS - Granica 1:1

SEZON 2022/2023 Jeziorany: DKS - Granica 1:2, Kętrzyn: Granica - DKS 0:1

SEZON 2023/2024 Jeziorany: DKS - Granica 2:2, Kętrzyn: Granica - DKS ?:?

Do sobotniego spotkania przystąpimy osłabieni brakiem aż 8 zawodników. Pomimo tak mocnego osłabienia, za wszelką cenę będziemy chcieli zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę w Lubawie. Z pewnością czeka nas bardzo trudny mecz. Zagramy jednak u siebie i przy swoich kibicach, co będzie naszym ogromnym atutem. Liczymy na Wasze wsparcie z trybun!