Skip to main content
W zeszłym sezonie to my górą w pucharze. W lidze dwukrotnie lepsze były Mamry. Zdjęcie z przegranego meczu ligowego w Giżycku (0:3)

Ponownie Mamry

Rozpoczynamy grę o stawkę. Na początek puchar.

28 lipca 2023

W sobotę pojedynkiem z Mamrami Giżycko, rozpoczniemy grę o stawkę w nowym sezonie. Będzie to mecz rundy wstępnej Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Ciekawostką jest, iż w minionym sezonie, zespoły z Kętrzyna i Giżycka, spotkały się w pucharze, dokładnie na tym samym etapie rozgrywek. Wówczas lepszy okazał się nasz zespół, pokonując Mamry 2:1, po bramkach TOMASZA BOBROWSKIEGO oraz MARCINA SPIRYDONA. Dla gości trafił wówczas MICHAŁ ŚWIDERSKI.

W kończącym się okresie przygotowawczym do nowego sezonu, goście z Giżycka rozegrali dwa spotkania sparingowe. I oba wygrali, pokonując 4:3 Warmię Grajewo, oraz 3:2 Wigry Suwałki. Nasz zespół natomiast przegrał 1:2 z Tęczą Biskupiec, zremisował z Wigrami Suwałki 2:2, a także pokonał przed tygodniem Perkun Orżyny 8:2. Co by nie mówić, spotkania z udziałem Granicy i Mamr, zawsze są interesującymi widowiskami. Zapewne i tak też będzie jutro. Początek meczu o godz. 17.00, na stadionie przy ul. Bydgoskiej 20.


Inne aktualności