Main Article image

Wypunktowani przez Znicz

Wysoka porażka Granicy z wiceliderem forBET IV LIGI.

21 kwietnia 2024

W meczu 22. kolejki forBET IV LIGI, piłkarze Granicy Kętrzyn wyraźnie ulegli na Bydgiskiej 20 wiceliderowi rozgrywek - Zniczowi Biała Piska 0:3. Goście w pełni zrewanżowali się więc za porażkę, którą ponieśli przed własną publicznością jesienią. Wówczas to biało-niebiesko-zieloni zwyciężyli wygrywając 5:2.

Początek spotkania dawał nadzieję na korzystny wynik. Kętrzynianie rozpoczęli odważnie, już w pierwszych minutach stworzyli sobie okazję bramkową. Im dalej w mecz, tym przewaga gości była co raz bardziej zauważalna.

Pierwszą bramkę, piłkarze Znicza zdobyli w 30. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, piłkę do własnej bramki niefortunną interwencją skierował BOHDAN TELYCHKO. W 62. minucie goście wyprowadzili kontrę prawą stroną boiska. Dośrodkowanie na bramkę zamienił niepilnowany KACPER SYLWISTY. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego trzecią bramkę dołożył MARCIN FIEDOROWICZ, pewnie uderzając z rzutu wolnego.

Następny mecz ligowy Duma Mazur rozegra w Olsztynie. Zmierzymy się z rezerwami Stomilu Olsztyn.