Main Article image

Zdecydowała końcówka...

Bez punktów ze Startem Nidzica

17 sierpnia 2024

Niestety nie dopiszemy sobie dzisiaj punktów po meczu ze Startem Nidzica. Przegrywamy bowiem drugie spotkanie w tym sezonie, kolejny raz wynikiem 1:3. Nasz zespół jest cały czas w budowie, mnóstwo zawodników "wchodzi" do zespołu na tym poziomie rozgrywek, na wyniki przyjdzie jeszcze czas.

Spotkanie rozpoczęło się od pożegnania, byłego już, wieloletniego kierownika naszego zespołu - RYSZARDA KOSZYKOWSKIEGO, któremu podziękowanie złożyli Prezes, Zarząd, Zawodnicy oraz Kibice Kętrzyńskiego Klubu. Następnie minutą ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego niedawno FRANCISZKA RYPINĘ - byłego Trenera i Działacza naszego Klubu.

Sam mecz przyniósł kilka dobrych sytuacji bramkowych w pierwszej połowie zarówno dla nas, jak i dla zespołu z Nidzicy. Na pierwsze trafienie czekaliśmy do 67 minuty, kiedy to naszego bramkarza pięknym strzałem z dystansu pokonał MATEUSZ SOBOTKA. W 85 minucie sędzia podyktował rzut karny dla gości za zagranie ręką w naszym polu karnym. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł nasz bramkarz - MATEUSZ PAPLIŃSKI. Dwie minuty później, to goście zagrali ręką we własnym polu karnym. Jedenastkę na bramkę zamienił BARTŁOMIEJ CZERNIAKOWSKI. Granica rzuciła się do ataków, jednak bramkę zdobyli goście. W 90. minucie piłkę do naszej bramki strzałem głową skierował MACIEJ KOMOROWSKI. Ten sam zawodnik chwilę później ustalił wynik meczu, wykorzystując jedenastkę, po faulu jednego z naszych zawodników w polu karnym.

Następny mecz rozegramy w środę. Będzie to spotkanie II rundy Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym zmierzymy się w Mikołajkach z Kłobukiem.

Ligowe granie czeka nas natomiast w sobotę. Zagramy z Mrągowią Mrągowo. Z racji że stadion w Mrągowie przechodzi modernizację, mecz rozegrany zostanie na stadionie w Pieckach.