Main Article image

Zwycięstwo numer trzy

Zwycięski sparing z Orlętami

27 stycznia 2024

W trzecim kolejnym meczu sparingowym, odnosimy kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonujemy naszego sąsiada "zza miedzy" Orlęta Reszel. I podobnie jak przed tygodniem, aplikujemy naszym gościom cztery bramki nie tracąc żadnej.

Goście z Reszla mecz rozpoczęli ambitnie, chcąc przeciwstawić się naszej drużynie. Z minuty na minutę jednak zauważalna była co raz większa dominacja naszego zespołu. Do przerwy udało nam się zdobyć dwa trafienia, oba autorstwa BOHDANA TELYCHKO.

Druga połowa to już zdecydowana dominacja "biało-niebiesko-zielonych". Trener ADAM FEDORUK, korzystał dzisiaj z kilku ZAWODNIKÓW TESTOWANYCH, i przyznać należy, że niektórzy zaprezentowali się co najmniej przyzwoicie. Jeden z tych zawodników, po solowej akcji i strzale w "długi róg" podwyższył wynik spotkania na 3:.0. W końcówce udało nam się dołożyć jeszcze jedno trafienie i mecz z wiceliderem klasy okręgowej kończymy wynikiem 4:0.

Za tydzień o godzinie 15.00 zagramy towarzysko w Mrągowie z Perkunem Orżyny.